بازدید از شرکتهای فناور واحد اسلامشهر و امضای تفاهم نامه همکاری

1400/08/12 در ساعت 12:00:00

مهندس غلامزاده مدیرعامل صندوق ضمن بازدید از شرکتهای فناور مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر؛ طی نشست هم اندیشی با هیئت رئیسه دانشگاه، تفاهم نامه همکاری فی مابین را منعقد نمودند.

بازدید از شرکتهای فناور واحد اسلامشهر و امضای تفاهم نامه همکاری

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، نشست هم اندیشی آشنایی با خدمات و تسهیلات صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی ریاست واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با حضور مهندس غلام‌زاده مدیرعامل صندوق دانشگاه و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر وشرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد این واحد دانشگاهی برگزار شد.

عسکری غلامزاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست گزارشی از اقدامات صورت گرفته در صندوق ارائه و در راستای معرفی خدمات صندوق به اکوسیستم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و مباحث مربوط به هم‌افزایی برای حمایت از پژوهشگران، تبادل‌نظر شد.

در حاشیه این جلسه، برای فعال‌سازی ظرفیت‌های بالقوه سرمایه‌گذاری و مشارکت در طرح‌های دانش‌بنیان و مباحث مربوط به عاملیت مالی و صدور ضمانت‌نامه‌های مورد نیاز دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، سوالاتی از سوی شرکت‌کنندگان عنوان و توسط مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی پاسخ داده شد.

در پایان جلسه، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان دو طرف امضا و مقرر شد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر به منظور شرکت در فراخوان و دریافت ضمانت‌نامه پروژه‌های برون‌دانشگاهی، منابع خود را برای استفاده از ظرفیت خدمات صندوق اعلام کند.

گفتنی است قبل از برگزاری نشست، مدیرعامل صندوق از شرکتها و هسته های فناور و نوآور مستقر در مرکز رشد، سرای نوآوری و مراکز تحقیقاتی مجتمع دکتر حسابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر بازدید و با مدیران این شرکتها تبادل نظر نمود.
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%