حضور مهندس غلام‌زاده در جمع هیئت داوران نخستین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی

1400/09/07 در ساعت 12:00:00

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی: این دانشگاه یک شبکه ملی و فراملی دارد که این شبکه باید در خدمت هنر فکر و دست جوان ایرانی قرار گیرد.

حضور مهندس غلام‌زاده در جمع هیئت داوران نخستین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم اختتامیه نخستین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، پنج‌شنبه 4آذرماه 1400  با حضور دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی و مهندس غلامزاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری در سالن همایش های کتابخانه زنده یاد دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

دکتر جهان بین: دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال شناسایی ظرفیت ها و حمایت از آنهاست.

دکتر فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم گفت: معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به سیاست های دانشگاه و تأکیدات رئیس دانشگاه بر توجه به موضوع خلاقیت و فناوری، همواره تلاش کرده تا در این مسیر حرکت کند.

دکتر دهقانی فیروزآبادی: رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی، شروع یک برنامه منسجم برای شناسایی استعدادهای فرهنگی خلاق است

در ادامه این مراسم دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برگزاری رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی باعث شد برای نخستین بار شاهد یک اتفاق بین رشته ای و حوزه ای باشیم.


دکتر افشاری خبر داد: ارسال 600 اثر به دبیرخانه نخستین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی.

دکتر حامد افشاری رئیس هیأت داوران نخستین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم گفت: نخستین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری‌های فرهنگی به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و با مشارکت سایر بخش‌ها برگزار شد.

لازم به ذکر است در بخش داوری این رویداد ملی، مهندس غلام‌زاده مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری در جمع هیئت داوران نخستین رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی که در روز پنج شنبه 4 آذر ماه به پایان رسید حضور داشتند.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%