انعقاد دهمین تفاهم‌نامه مشارکت نهادهای مالی در رویداد ملی گام دوم

1401/02/07 در ساعت 05:00:00

صندوق پژوهش و فناوری کریمه تا سقف 500 میلیارد ریال در رویداد ملی گام دوم مشارکت می‌کند.

انعقاد دهمین تفاهم‌نامه مشارکت نهادهای مالی در رویداد ملی گام دوم

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد اسلامی، جناب آقای دکتر روحانی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری کریمه قم، صبح روز چهارشنبه 07/02/1401 با حضور در محل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم‌نامه همکاری مشترک در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی را با صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی امضا و تبادل نمود.

در ابتدای این جلسه آقایان روحانی و غلام‌زاده به بیان دیدگاه‌های خود در مورد جایگاه صندوق‌های پژوهش و فناوری در زیست‌بوم نوآوری کشور پرداخته و خدمات قابل ارائه به شرکت‌کنندگان، استارتاپ‌ها، صاحبان ایده، تیم‌ها و  شرکت‌های فناور، خلاق و دانش‌بنیان حاضر در رویداد ملی گام دوم را تبیین نمودند.

در ادامه این نشست، تفاهم‌نامه همکاری مشترک به منظور فعال‌سازی ظرفیت‌های صندوق پژوهش و فناوری کریمه قم، در راستای تحقق اهداف رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی امضا و تبادل گردید.

لازم به ذکر است مطابق این تفاهم‌نامه صندوق دانشگاه آزاد اسلامی بسترهای لازم جهت حضور صندوق پژوهش و فناوری کریمه قم در رویداد ملی گام دوم و بهره‌برداری حداکثری این صندوق از فرصت‌های مشارکت، سرمایه‌گذاری و سایر خدمات مدنظر را فراهم نموده و صندوق کریمه قم نیز تا سقف 500 میلیارد ریال در رویداد ملی گام دوم در قالب تسهیلات، مشارکت مدنی و حقوقی، سرمایه‌گذاری، صدور ضمانت‌نامه، مشاوره و سایر خدمات مشارکت می‌کند.

با امضای این تفاهم‌نامه صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تا به حال توانسته است مجموعا تا سقف 757 میلیارد تومان ظرفیت اعتباری و مالی برای شرکت­کنندگان در رویداد ملی گام دوم ایجاد نماید.
نظر جدید
0%