انعقاد دوازدهمین تفاهم‌نامه مشارکت نهادهای مالی (مشارکت دومین سرمایه‌گذار خطرپذیر) در رویداد ملی گام دوم

1401/02/10 در ساعت 05:00:00

شرکت همراه پرداز زرین تا سقف 200 میلیارد ریال در رویداد ملی گام دوم مشارکت می‌کند.

انعقاد دوازدهمین تفاهم‌نامه مشارکت نهادهای مالی (مشارکت دومین سرمایه‌گذار خطرپذیر) در رویداد ملی گام دوم

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد اسلامی، آقایان علی و مصطفی امیری مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت همراه پرداز زرین (زرین پال)، با حضور در محل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم‌نامه همکاری مشترک در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی را با صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی امضا و تبادل نمود.

در ابتدای این جلسه آقایان امیری و غلام‌زاده به تبادل نظر پیرامون نهادهای سرمایه‌گذاری در زیست‌‌بوم نوآوری کشور پرداخته و خدمات قابل ارائه به شرکت‌کنندگان، استارتاپ‌ها، صاحبان ایده، تیم‌ها و  شرکت‌های فناور، خلاق و دانش‌بنیان حاضر در رویداد ملی گام دوم را تبیین نمودند.

در ادامه این نشست تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین به منظور فعال‌سازی ظرفیت‌های شرکت همراه پرداز زرین ( زرین پال) در راستای تحقق اهداف رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی امضا و تبادل گردید.

لازم به ذکر است مطابق این تفاهم‌نامه صندوق دانشگاه آزاد اسلامی بسترهای لازم جهت حضور شرکت همراه پرداز زرین در رویداد ملی گام دوم و بهره‌برداری حداکثری این صندوق از فرصت‌های مشارکت، سرمایه‌گذاری و سایر خدمات مدنظر را فراهم نموده و سامانه تامین مالی زرین کراود نیز با استفاده از امکانات و ظرفیت­های مادی و معنوی خود، جهت برگزاری رویداد و حمایت از ایده‌ها، پروژه‌ها و محصولات فناورانه منتخب خود در قالب تامین مالی بر اساس تشخیص واحد ارزیابی و سرمایه‌گذاری خود تا سقف 200 میلیارد ریال در رویداد اقدام نماید.


با امضای این تفاهم‌نامه صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تا به حال توانسته است مجموعا تا سقف 887 میلیارد تومان ظرفیت اعتباری و مالی برای شرکت­کنندگان در رویداد ملی گام دوم ایجاد نماید.نظر جدید
0%