تحقق هدف تامین مالی هزارمیلیارد تومانی برای ایده‌های دانشجویان حاضر در رویداد ملی گام دوم

1401/02/21 در ساعت 05:00:00

با امضای تفاهم‌نامه با 4 صندوق پژوهش و فناوری دیگر، هدف تامین مالی هزارمیلیارد تومانی برای شرکت‌کنندگان در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی محقق شد.

تحقق هدف تامین مالی هزارمیلیارد تومانی برای ایده‌های دانشجویان حاضر در رویداد ملی گام دوم

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد اسلامی، تفاهم‌نامه‌های همکاری مشترک صندوق‌های پژوهش و فناوری استان کردستان، صنعت ماشین‌سازی، علم ‌و صنعت و استان خراسان رضوی در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی امضا و تبادل شد.

این تفاهم‌نامه‌های همکاری مشترک به منظور فعال‌سازی ظرفیت صندوق‌ها در راستای تحقق اهداف رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی امضا و تبادل گردید.

لازم به ذکر است طی این تفاهم‌نامه‌ها، صندوق استان کردستان تا سقف 40میلیارد تومان، صندوق صنعت ماشین‌سازی تا سقف 50میلیارد تومان، صندوق علم ‌و صنعت تا سقف 50میلیارد تومان و صندوق استان خراسان رضوی تا سقف 10میلیارد تومان، در رویداد ملی گام دوم با مدل‌های مختلف تسهیلات، مشارکت مدنی و حقوقی، سرمایه‌گذاری، صدور ضمانت‌نامه، مشاوره و سایر خدمات مشارکت می‌کنند.

با امضای این 4 تفاهم‌نامه، صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است وعده‌ی تامین منابع هزارمیلیاردتومانی برای رویداد گام ملی دوم را تحقق بخشد و تا به حال مجموعا تا سقف 1037 میلیارد تومان ظرفیت اعتباری، مالی و سرمایه‌گذاری برای شرکت­ کنندگان در رویداد ملی گام دوم ایجاد نماید.

حافظ قاسمی چهار شنبه 21 اردیبهشت - 13:16:17
0
با درود بنده قاسمی کارمند واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان هستم بنده هم افتخار آن را دارم در هسته فناور واحد پژوهشی در زمینه گیاهان دارویی فعالیت نمایم اما با داشتن چندین هکتار زمین زراعی مساعد برای کشت گیاهان دارویی در منطقه خودمان دیلمان ، به خاطر نبود منابع کافی مالی درخواست مشارکت از عزیزانی که در این راستا تجربه و تمایل همکاری دارند می نمایم. شماره تماس 09114324298
پاسخ
نظر جدید
0%