استان ایلام میزبان هفدهمین سفر استانی مدیران صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

  • خانه
  • اخبار
  • استان ایلام میزبان هفدهمین سفر استانی مدیران صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط‌عمومی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی عصر روز یکشنبه دهم مهرماه ۱۴۰۱ مدیران صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در بدو ورود به استان ایلام ضمن بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهران و گفتگو با رئیس و معاون واحد از ظرفیت‌های این واحد دانشگاهی به‌خصوص پروژه نیمه‌کاره زائرسرای مهران بازدید به عمل آوردند. در این بازدید ضمن ارائه گزارش دقیق توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهران امکانات و منابع لازم جهت تکمیل این پروژه مورد بررسی قرار گرفت. دومین برنامه سفر برگزاری نشست هم‌اندیشی با هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در واحد ایلام بود در ابتدای این نشست آقای دکتر ناصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام به بیان ظرفیت‌ها و دستاوردهای این واحد دانشگاهی پرداخت.

 در ادامه مهندس غلام‌زاده مدیرعامل صندوق ضمن تبیین اهداف سفرهای استانی و ارائه تاریخچه شکل‌گیری صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به ارائه خدمات و دستاوردهای این صندوق پرداخت.

در ادامه این نشست که تا ساعت ۱۰ شب ادامه داشت حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر پیرامون خدمات قابل‌ارائه صندوق پرداختند.

در ادامه این سفر کارگاه آشنایی با خدمات صندوق با حضور مدیران شرکت‌ها و هسته‌های فناور مستقر در مراکز رشد واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی استان ایلام و اعضای هیئت‌علمی فناور در سالن اجتماعات شهید سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام برگزار گردید. بعدازاین نشست مدیرعامل صندوق طی بازدید از سرای نوآوری و مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با شرکت‌ها و هسته‌های فناور مستقر در این مرکز آشنا گردید.

شایان‌ذکر است در طول این سفر دوروزه شرکت‌های فناور درخواست‌های تأمین مالی و صدور ضمانت‌نامه خود را با مدیر ارزیابی صندوق در قالب میز خدمت مطرح نمودند.

 

 

پست قبلی
پست جدیدتر

پیام بگذارید