برگزاری اولین کارگاه آشنایی با فرایند دانش‌بنیانی در سطح دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور با ارائه مهندس غلامزاده

 • خانه
 • اخبار
 • برگزاری اولین کارگاه آشنایی با فرایند دانش‌بنیانی در سطح دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور با ارائه مهندس غلامزاده

ه گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی؛ اولین کارگاه یک‌روزه آشنایی با فرایند اخذ مجوز دانش‌بنیانی ویژه مدیران شرکت‌ها، هسته‌ها و اعضای هیئت علمی فناور دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان خوزستان در تاریخ 11 بهمن 1400 در سالن اجتماعات شهدای مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز اجرا شد.

این کارگاه پس از اولین سفر استانی مدیران صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به استان خوزستان در دی‌ماه 1400 و بنا به درخواست متعدد مدیران شرکت‌ها و اعضای هیئت علمی و با همت و پیگیری آقای دکتر ملک‌محمدی مدیر سرای نوآوری و مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز و با ارائه مهندس غلامزاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی که دارای سابقه طولانی به عنوان سرارزیاب فرایند دانش‌بنیانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بوده است؛ برگزار گردید.

در نوبت صبح این کارگاه مهندس غلامزاده به ارائه مباحث مربوط به قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، سرفصل خدمات 110گانه حمایتی از این شرکت‌ها، فرایند ثبت‌نام و درخواست ارزیابی، شروط ضمنی اولیه، انواع شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، دسته‌های فناوری و فهرست کالاهای مشمول، فرایند ارزیابی و تکمیل مدارک و نهایتا نحوه اعتراض به نتیجه رد کارگروه پرداخت.

همچنین در نوبت عصر این کارگاه مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به سوالات حضار پاسخ داده و به صورت مطالعه موردی، این فرایند را برای چند شرکت منتخب حاضر در جلسه شبیه‌سازی نموده و راهنمایی‌های لازم جهت طی فرایند اخذ مجوز دانش‌بنیانی را برای مدیران شرکت‌های مذکور تشریح نمود.

بنابه درخواست واحد ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز مقرر گردید گواهی حضور در این کارگاه به شرکت‌کنندگان اعطا گردد.

لازم به ذکر است برخی استان‌های دیگر نیز درخواست برگزاری این کارگاه را نمودند که با توجه به اولویت زمانبندی، این کارگاه برای سایر استان‌های متقاضی نیز برگزار خواهد گردید.

پست قبلی
پست جدیدتر

نظرات (2)

 • mjalijani

  14 اسفند 1400 - 10:47 ب.ظ

  this is comment

  • mjalijani

   14 اسفند 1400 - 10:47 ب.ظ

   this is reply

پیام بگذارید