غلامزاده عنوان کرد؛ تبیین صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سفرهای استانی

  • خانه
  • اخبار
  • غلامزاده عنوان کرد؛ تبیین صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سفرهای استانی

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد از گرگان، جناب آقای غلامزاده‌ در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان اظهار کرد: مراکز رشد و ارتباط با صنعت شتاب‌دهنده سیستم فناوری بوده و مانند دو بال و شتاب‌دهنده برای سرای نوآوری هستند که حرکت متوازن و اهداف منجر به شکل‌گیری سیستم فناوری می‌شود.

وی یکی از اهداف سفر استانی خود را تبیین صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی دانست و گفت: معرفی اینکه این صندوق و خاستگاه آن چیست و چه کاری انجام می‌دهد، هدف دیگر شناسایی و جمع‌آوری ظرفیت‌ استان‌هاست.

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: رویکرد دیگر سفرهای استانی ایجاد هم‌افزایی بیشتر و بهتر بین صندوق پژوهش و فناوری و استان‌هاست. استان گلستان در حوزه کشاورزی، توریسم و در بعضی از صنایع مانند برق و توزیع انرژی ظرفیت ایجاد اشتغال و کارآفرینی دارد.

غلامزاده‌ گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از شیوه آموزش‌محوری عبور کرده و در حال حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم و چهارم است و تلاش می‌کند تا تبدیل به دانشگاهی کارآفرین شود که با اقداماتی که در این چند سال انجام‌شده توانسته گام‌های بسیار مؤثر و مفیدی در این راه بردارد به‌نحوی‌که کاستی‌های گذشته را جبران کرده است.

پست قبلی
پست جدیدتر

پیام بگذارید