چهاردهمین جلسه شورای مدیریت فعالیت‌های دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

  • خانه
  • اخبار
  • چهاردهمین جلسه شورای مدیریت فعالیت‌های دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی؛ چهاردهمین جلسه شورای مدیریت فعالیت های دانش بنیان با حضور دکتر روح اله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری و دکتر شهاب نورورزیان علم دبیر شورای مدیریت فعالیت‌های دانش‌بنیان و مدیرکل اقتصاد دانش بنیان و توسعه سرمایه گذاری صبح امروز 2 تیرماه در سالن کنفرانس معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری برگزار شد.
در این جلسه مفاد تفاهمنامه پروژه مشترک وزارت نفت و دانشگاه آزاد اسلامی مورد بررسی قرار گرفت. دکتر لاله ملک نیا دبیرکل کانون های جامعه، صنعت و دانشگاه ضمن تشریح فرآیند عقد تفاهنمامه با وزارت نفت، از علاقمندی این وزارتخانه جهت عقد قرارداد با دانشگاه آزاد با هدف استفاده از ظرفیت های علمی این دانشگاه در مسیر رفع مشکلات موجود در این صنعت خبرداد. پس از توضیحات دکتر ملک نیا، موضوع تفاهمنامه مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت و پس از موافقت اعضا با کلیات آن، بررسی جزئیات به جلسه بعدی موکول شد.

دکتر نوروزیان دبیر شورای مدیریت فعالیت‌های دانش‌بنیان در این جلسه بر لزوم همکاری های گسترده با نهادها و ارگان ها تاکید کرد و آن را فرصتی مناسب برای پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد در مسیر حل مسئله برشمرد.

همچنین موضوع مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت دانش بنیان پژوهشگران منجی یار نیز مورد بحث قرار گرفت که تصمیم گیری درباره آن، منوط به رفع ایرادات و بررسی مجدد در جلسات آتی شد.

دکتر آزادیان دبیر شورای گسترش، آمایش، برنامه‌ریزی وکارآفرینی، دکتر علی رئیس پور مدیرکل اداره ایجاد توسعه آموزش های فناوری و خلاقیت، دکتر لاله ملک نیا مدیرکل کانون های جامعه، صنعت و دانشگاه، مهندس محمدجواد صدری مهر مدیرکل اداره تجاری سازی و پارک علم و فناوری و مهندس عسکری غلامزاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دیگر اعضای حاضر در این جلسه بودند.

پست قبلی
پست جدیدتر

پیام بگذارید