اولین فراخوان سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

  • خانه
  • اخبار
  • اولین فراخوان سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی؛ چهارمین فراخوان حمایتی صندوق از فعالان زیست‌بوم نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1400 در قالب مشارکت حقوقی و از جنس سرمایه‌گذاری خطر پذیر یا Venture Capital (VC) می‌باشد که از تاریخ 24 اسفندماه اعلان عمومی گردید.

این فراخوان سرمایه‌گذاری که با مدل مشارکت حقوقی یا سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) اجرا می‌گردد در واقع کامل‌کننده سبد حمایت‌های مالی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در طی کمتر از یک سال از زمان استقرارش می‌باشد.

15میلیارد ریال وجوه تعیین شده در چهارمین فراخوان حمایتی و اولین فراخوان مشارکت حقوقی یا سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی نیز همانند 3 فراخوان قبلی از منابع داخلی خود صندوق تامین اعتبار گردیده است.

متقاضیان دریافت سرمایه در این فراخوان تا 9 اردیبهشت ماه 1401 فرصت دارند که طرح‌های خود را برای صندوق ارسال کنند. مخاطبان این فراخوان تمام فعالان زیست‌بوم دانشگاه آزاد اسلامی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، شرکت‌ها، هسته‌ها و گروه‌های استارتاپی که حداقل یکی از اعضای هیئت مدیره یا مدیرعامل (ویژه اشخاص حقوقی) یا نفرات اصلی آن‌ها (ویژه گروه‌های فناور یا استارتاپی) جزء اساتید، کارمندان، فارغ‌التحصیلان یا دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و یا مکان استقرارشان در یکی از فضاهای مراکز رشد، سراهای نوآوری، پارک علم و فناوری یا سایر اماکن دانشگاه آزاد اسلامی در اقصی نقاط کشور باشند.

شیوه‌نامه‌ها و فرم خام ارسال طرح در این فراخوان با جزئیات کامل تهیه شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق به نشانAzadFund.ir  در جریان کامل جزئیات قرار گیرند.

لینک دانلود موارد مذکور:

لینک دانلود شیوه‌نامه:

http://azadfund.ir/content/images/2895/14001224-Shivenameh.pdf

لینک دانلود تعهدنامه ارزیابی:

http://azadfund.ir/content/images/2895/14001224-Taahodnameh.pdf

لینک دانلود نحوه تدوین طرح:

http://azadfund.ir/content/images/2895/14001224-TadvinTarh.pdf

راهنمای آماده‌سازی فایل ارائه به سرمایه‌گذار-pitch deck:

https://www.aparat.com/v/Y9hVS

پست قبلی
پست جدیدتر

پیام بگذارید